دکتر الهام فردین پور

دکتر الهام فردین پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

54515
%98
پیشنهاد(از 38 کاربر)

درباره‌پزشک

انواع معاینات، پاپ اسمیرو سونوگرافی، زایمان طبیعی و سزارین، جاحی های زیبایی زنان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قصر نور، طبقه سوم، واحد301

تلفن:03132241752

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام فردین پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام فردین پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%98
37 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر

نظرات

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا عالی واقعا درجه یک محشر خوب من ۴سال پیش با ناامیدی با برگه سقط جنینم رفتم تو مطب چنان امیدی به من دادن خدا خیرشون بده باعث شدن من دختراما نگه دارم والان دخترم ۳سال و دوماهش سالم سالم خداروشکر و تشخیص دکتر قبلی سندروم دان ۱۰۰ درصد بود الهی خدا دخترشون رو خوشبخت کنه.

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری عالی و فوق العاده با اخلاق و کار درست

شیما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من پیش هر دکتری که تابحال رفتم نمیتونستن کاری کنن خونریزیم کم بشه تا با خانم دکتر آشناشدم و ایشون با صبوری و خوش اخلاقیشون داروی خوبی برام تجویز کردن و خونریزیم خیلی خیلی کم شد ممنونم ازشون

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پیش ایشون زایمان کردم کلینیک خانواده کارشون عالی بود عاشقشونم

سمانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالین خیلی خوبن حس آرامش میدن به آدم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام فردین پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام فردین پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام فردین پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام فردین پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام فردین پور چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام فردین پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام فردین پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام فردین پور کجا است؟
دکتر الهام فردین پور 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام فردین پور را ببینید.
+
آیا دکتر الهام فردین پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام فردین پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام فردین پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام فردین پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام فردین پور چه زمانی است؟
دکتر الهام فردین پور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام فردین پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام فردین پور چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر الهام فردین پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام فردین پور 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام فردین پوردکتر الهام فردین پور dr elham fardinpoor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر الهام فردین پور در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، ساختمان قصر نور، طبقه سوم، واحد301 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام فردین پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132241752 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام فردین پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام فردین پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام فردین پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام فردین پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام فردین پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.