%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

128489

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • فلوشیپ صرع

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس ابادی، کوچه کنار بیمارستان سینا (بن بست شهریار )، ساختمان مجید، واحد ۳۲

تلفن:09162293825

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مانا احمدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مانا احمدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
دکتر مانا احمدیان
دکتر مانا احمدیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مانا احمدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مانا احمدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مانا احمدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مانا احمدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مانا احمدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مانا احمدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مانا احمدیان کجا است؟
دکترمانا احمدیان مطب خیابان شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مانا احمدیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مانا احمدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مانا احمدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مانا احمدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مانا احمدیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و صرع هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مانا احمدیان چه زمانی است؟
دکتر مانا احمدیان از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مانا احمدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مانا احمدیان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مانا احمدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مانا احمدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مانا احمدیاندکترمانا احمدیان dr mana ahmadian از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر مانا احمدیان در اصفهان، خیابان شمس ابادی، کوچه کنار بیمارستان سینا (بن بست شهریار )، ساختمان مجید، واحد ۳۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مانا احمدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09162293825 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مانا احمدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مانا احمدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مانا احمدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مانا احمدیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مانا احمدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.