دکتر داود بادبرین

دکتر داود بادبرین

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

تبریز

کد نظام پزشکی

90626
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب بلوار نیایش

آدرس:

تبریز، بلوار نیایش، جنب پل پیش قدم، مجتمع پزشکی سلامت، طبقه 5، واحد D

تلفن:04133259468

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت
 • روستاییان
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داود بادبرین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داود بادبرین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یزدان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار حاذق و خوش اخلاق و خوش برخورد و دارای سواد علمی بالا و دقیق در کارشون.واقعا مایه افتخاره شهرمونن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر داود بادبرینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داود بادبرین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داود بادبرین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داود بادبرین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داود بادبرین چقدر است؟
هزینه ویزیت داود بادبرین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داود بادبرین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داود بادبرین کجا است؟
دکتر داود بادبرین 1 مطب در مطب بلوار نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر داود بادبرین را ببینید.
+
آیا دکتر داود بادبرین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داود بادبرین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داود بادبرین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داود بادبرین متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داود بادبرین چه زمانی است؟
دکتر داود بادبرین از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر داود بادبرین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داود بادبرین چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر داود بادبرین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داود بادبرین 5 از 5 است.

درباره دکتر داود بادبریندکتر داود بادبرین dr davod badbarin از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر داود بادبرین در تبریز، بلوار نیایش، جنب پل پیش قدم، مجتمع پزشکی سلامت، طبقه 5، واحد D واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داود بادبرین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داود بادبرین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داود بادبرین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داود بادبرین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داود بادبرین متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داود بادبرین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.