%94
پیشنهاد(از 59 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ،خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ،واحد 11

تلفن:03132240862

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهراب ربیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهراب ربیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 59 کاربر)

%94
55 کاربر از 59 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  29 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

الهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق و صبور

تبسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اخلاق آقای دکتر که خوب و عالی بود تا دو هفته باید تحت درمان باشیم و داروها را مصرف کنیم انشالا که نتیجه عالی میشه.

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی بودند. برای مشکل گوش و سرگیجه و سوت کشیدن گوش. تجویز و توصیه ها عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار ماهری بودن با تشخیص صحیح

بهنام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش برخوردی هستند. تشخیصشون خوبه.معاینشون هم خوبه با بیمارخوب رفتار میکنند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سهراب ربیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهراب ربیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهراب ربیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهراب ربیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهراب ربیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهراب ربیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب ربیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهراب ربیعی کجا است؟
دکتر سهراب ربیعی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهراب ربیعی را ببینید.
+
آیا دکتر سهراب ربیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب ربیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهراب ربیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهراب ربیعی متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهراب ربیعی چه زمانی است؟
دکتر سهراب ربیعی از روز سه شنبه 2 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب ربیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهراب ربیعی چقدر است؟
تا کنون 59 نفر به دکتر سهراب ربیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهراب ربیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر سهراب ربیعیدکتر سهراب ربیعی dr sohrab rabei از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر سهراب ربیعی در اصفهان ،خیابان آمادگاه ، ساختمان آژند ،واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهراب ربیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240862 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهراب ربیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهراب ربیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهراب ربیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهراب ربیعی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهراب ربیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.