دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر جواد فروتن

دکتر جواد فروتن

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

10805

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان کارگر

آدرس:

تهران، خیابان کارگر، خیابان آذربایجان، چهارراه سلیمانیه، پلاک 30

تلفن:02166937199

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد فروتن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جواد فروتن
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کارگر
تهران - تهران، خیابان کارگر، خیابان آذربایجان، چهارراه سلیمانیه، پلاک 30


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد فروتن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد فروتن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد فروتن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد فروتن چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد فروتن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد فروتن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد فروتن کجا است؟
دکتر جواد فروتن 1 مطب در مطب خیابان کارگر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جواد فروتن را ببینید.
+
آیا دکتر جواد فروتن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد فروتن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد فروتن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد فروتن متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد فروتن چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جواد فروتن تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد فروتن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد فروتن چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جواد فروتن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد فروتن 0 از 5 است.
درباره دکتر جواد فروتن


دکتر جواد فروتن dr javad forotan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر جواد فروتن در تهران، خیابان کارگر، خیابان آذربایجان، چهارراه سلیمانیه، پلاک 30 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد فروتن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166937199 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد فروتن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد فروتن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد فروتن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد فروتن متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد فروتن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.