%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:مشاوره خانواده، مشاوره کودک، مشاوره فردی، حل اختلاف زوجین، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره پیشگیری از طلاق و بهبود روابط زوجین، برگزاری تست شخصیت، گروه درمانی، کلاس های فرزند پروری، مهارت های زندگی، مشاوره برای کنترل استرس و اضطراب و اجتناب از افسردگیwww.mahmid.ir

کد نظام پزشکی

3672

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، بعد از بهبودی، پلاک 4، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به معصومه قنبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران معصومه قنبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با معصومه قنبری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با معصومه قنبری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

معصومه قنبری
معصومه قنبری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت معصومه قنبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه قنبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد معصومه قنبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت معصومه قنبری چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه قنبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل معصومه قنبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب معصومه قنبری کجا است؟
دکترمعصومه قنبری مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب معصومه قنبری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا معصومه قنبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه قنبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
معصومه قنبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه قنبری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد معصومه قنبری چه زمانی است؟
دکتر معصومه قنبری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل معصومه قنبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از معصومه قنبری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به معصومه قنبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی معصومه قنبری 5 از 5 است.

درباره معصومه قنبریدکترمعصومه قنبری masoumeh ghanbari از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب معصومه قنبری در تهران، خیابان آزادی، بعد از بهبودی، پلاک 4، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب معصومه قنبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397338865,02166857310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام معصومه قنبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی معصومه قنبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط معصومه قنبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از معصومه قنبری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد معصومه قنبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.