%97
پیشنهاد(از 155 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه اول

تلفن:03132233443

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید رمضانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید رمضانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 155 کاربر)

%97
150 کاربر از 155 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  47 نفر
 • 15-45 دقیقه
  77 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر

نظرات

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

کوثر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بسیار دقیق و با حوصله

منصوره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باحوصله و دقیقی هستند و چند ساله پیش ایشون ویزیت میشم

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پیشنهاد می کنم البته فعلا تحت درمان هستم.

شهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا پزشک عالی و باحوصله و باتجربه ای هستند. و بیماری من بهبود پیدا کرد و از ایشان بی نهایت سپاسگزارم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید رمضانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید رمضانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید رمضانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید رمضانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید رمضانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید رمضانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید رمضانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید رمضانی کجا است؟
دکتر مجید رمضانی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید رمضانی را ببینید.
+
آیا دکتر مجید رمضانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید رمضانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید رمضانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید رمضانی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید رمضانی چه زمانی است؟
دکتر مجید رمضانی از روز یکشنبه 7 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید رمضانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید رمضانی چقدر است؟
تا کنون 155 نفر به دکتر مجید رمضانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید رمضانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید رمضانیدکتر مجید رمضانی dr majid ramezani از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر مجید رمضانی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید رمضانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132233443 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید رمضانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید رمضانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید رمضانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید رمضانی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید رمضانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.