%۹۷
پیشنهاد(از ۵۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماریهای کلیوی اعم از سنگها نومورها، عفونتها، اختلالات مادرزادی، انسدادهای کلیوی، بیماریهای نازایی، اختلالات روابط جنسی اعم از 

عفونتها ناتوانی جنسی، اختلالات ظاهری الت تناسلی، زگیل تناسلی، مشکلات مادرزادی، انجام ختنه، بیماریهای پروستات و مثانه و بیضه ها 

اعم از عفونتها و سرطانها، سنگ مثانه، اختلالات ادراری و عدم کنترل ادراری

در مطب جراحی های سرپایی، کرایوترا‌ی، زگیل تناسلی، تزریقان شیمی درمانی داخل مثانه انجام می شود

آدرس اینستاگرام: dr.taher.jafar
   

کد نظام پزشکی

۶۶۳۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر طاهر جعفری

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه 5

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

افتخارات

 

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر طاهر جعفری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵۷ کاربر)

%۹۷
۵۵ کاربر از ۵۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر طاهر جعفری

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر طاهر جعفری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۹,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر طاهر جعفری
دکتر طاهر جعفری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهر جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهر جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهر جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهر جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهر جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهر جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهر جعفری کجا است؟
دکتر طاهر جعفری 1 مطب در مطب دکتر طاهر جعفری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر طاهر جعفری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر طاهر جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهر جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهر جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهر جعفری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهر جعفری چه زمانی است؟
دکتر طاهر جعفری از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهر جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهر جعفری چقدر است؟
تا کنون 57 نفر به دکتر طاهر جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهر جعفری 5 از 5 است.

درباره دکتر طاهر جعفری

دکتر طاهر جعفری dr taher jafari از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر طاهر جعفری در بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پزشکان پارسیان طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهر جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09179770031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهر جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهر جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهر جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهر جعفری تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهر جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.