%94
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان آتیه

بیمارستان شریعتی

بیمارستان مصطفی خمینی

کد نظام پزشکی

18084

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، تقاطع فلسطین جنوبی، نبش کوچه ذاکری، پلاک 405

تلفن:02188906798

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اشرف السادات جمال را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اشرف السادات جمال بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%94
15 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اشرف السادات جمال، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر اشرف السادات جمال
دکتر اشرف السادات جمال

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اشرف السادات جمال را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشرف السادات جمال نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اشرف السادات جمال در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اشرف السادات جمال چقدر است؟
هزینه ویزیت اشرف السادات جمال با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف السادات جمال می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اشرف السادات جمال کجا است؟
دکتراشرف السادات جمال مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اشرف السادات جمال، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اشرف السادات جمال امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف السادات جمال در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اشرف السادات جمال در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشرف السادات جمال متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اشرف السادات جمال چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اشرف السادات جمال تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف السادات جمال در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اشرف السادات جمال چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر اشرف السادات جمال رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اشرف السادات جمال 5 از 5 است.

درباره دکتر اشرف السادات جمالدکتراشرف السادات جمال dr ashraf sadat jamal از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر اشرف السادات جمال در تهران، بلوار کشاورز، تقاطع فلسطین جنوبی، نبش کوچه ذاکری، پلاک 405 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اشرف السادات جمال می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188906798 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اشرف السادات جمال و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اشرف السادات جمال هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اشرف السادات جمال فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اشرف السادات جمال متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اشرف السادات جمال مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.