دکتر حسن فیروزی

دکتر حسن فیروزی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی زیبایی صورت و بینی
تهران

کد نظام پزشکی

27807

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران ، خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، خیابان 32 ، مجتمع یاس ، واحد 301

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن فیروزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن فیروزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن فیروزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن فیروزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن فیروزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن فیروزی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن فیروزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن فیروزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن فیروزی کجا است؟
دکتر حسن فیروزی 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن فیروزی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن فیروزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن فیروزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن فیروزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن فیروزی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن فیروزی چه زمانی است؟
دکتر حسن فیروزی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن فیروزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن فیروزی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسن فیروزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن فیروزی 0 از 5 است.

درباره دکتر حسن فیروزیدکتر حسن فیروزی dr hasan firozi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر حسن فیروزی در تهران ، خیابان ولی عصر ، بالاتر از پارک ساعی ، خیابان 32 ، مجتمع یاس ، واحد 301 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن فیروزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188886218 ,02188675540 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن فیروزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن فیروزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن فیروزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن فیروزی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن فیروزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.