%84
پیشنهاد(از 12 کاربر)

کد نظام پزشکی

46111

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، بین خیابان وصال شیرازی و نادری، پلاک196، طبقه اول

تلفن:02188391968

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نقی حسینعلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نقی حسینعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%84
10 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
دکتر نقی حسینعلی
دکتر نقی حسینعلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نقی حسینعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نقی حسینعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نقی حسینعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نقی حسینعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت نقی حسینعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نقی حسینعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نقی حسینعلی کجا است؟
دکترنقی حسینعلی مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نقی حسینعلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نقی حسینعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نقی حسینعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نقی حسینعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نقی حسینعلی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نقی حسینعلی چه زمانی است؟
دکتر نقی حسینعلی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نقی حسینعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نقی حسینعلی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر نقی حسینعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نقی حسینعلی 5 از 5 است.

درباره دکتر نقی حسینعلیدکترنقی حسینعلی dr naghi hoseinali از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر نقی حسینعلی در تهران، بلوار کشاورز، بین خیابان وصال شیرازی و نادری، پلاک196، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نقی حسینعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188391968 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نقی حسینعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نقی حسینعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نقی حسینعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نقی حسینعلی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نقی حسینعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.