دکتر مریم عرب

دکتر مریم عرب

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۵۴۰۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان جشنواره

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان زارع(جنب مترو فرهنگسرا)، کوچه همتی آهوئی، ساختمان پزشکان جواد الائمه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم عرب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جشنواره

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم عرب، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مریم عرب
دکتر مریم عرب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم عرب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم عرب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم عرب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم عرب چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم عرب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عرب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم عرب کجا است؟
دکتر مریم عرب 1 مطب در مطب خیابان جشنواره دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم عرب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم عرب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عرب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم عرب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم عرب متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم عرب چه زمانی است؟
دکتر مریم عرب از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عرب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم عرب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم عرب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم عرب 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم عربدکتر مریم عرب dr maryam arab از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر مریم عرب در تهران، تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان زارع(جنب مترو فرهنگسرا)، کوچه همتی آهوئی، ساختمان پزشکان جواد الائمه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم عرب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177393771 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم عرب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم عرب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم عرب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم عرب پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم عرب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.