%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان دیسک کمر، دیسک گردن، لیزر ستون فقرات، دیسکوژل، جراحی مغز، جراحی شکستگی فقرات، نوار عصب و عضله، کشش و تراکشن 

ستون فقرات

در مطب لیزر ستون فقرات و مفاصل، نوار عصب و عضله،تراکشن و کشش ستون فقرات انجام می شود

همکاری با بیمارستان سینا اصفهان، بیمارستان منتظری نجف آباد

 آدرس اینستاگرام: Dr.rezataherion

آدرس سایت پزشک: Www.drrezataherion.ir 

کد نظام پزشکی

50599

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان آمادگاه ، طبقه فوقانی بانک ملت

تلفن:03132222771

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا طاهریون را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا طاهریون بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر رضا طاهریون
دکتر رضا طاهریون

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا طاهریون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا طاهریون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا طاهریون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا طاهریون چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا طاهریون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا طاهریون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا طاهریون کجا است؟
دکتررضا طاهریون مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا طاهریون، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا طاهریون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا طاهریون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا طاهریون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا طاهریون متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا طاهریون چه زمانی است؟
دکتر رضا طاهریون از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا طاهریون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا طاهریون چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر رضا طاهریون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا طاهریون 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا طاهریوندکتررضا طاهریون dr reza taherion از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب اصفهان هستند. مطب دکتر رضا طاهریون در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، طبقه فوقانی بانک ملت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا طاهریون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132222771 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا طاهریون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا طاهریون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا طاهریون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا طاهریون متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا طاهریون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.