دکتر هوشنگ احمدیان

دکتر هوشنگ احمدیان

تخصص چشم پزشکی

اصفهان

کد نظام پزشکی

11015
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه،مقابل داروخانه سپاهان،ساختمان اطباء طبقه دوم

تلفن:03132224185

بیمه‌های طرف قرارداد

 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هوشنگ احمدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هوشنگ احمدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بتول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب بودند. ولی از اوضاع مطب خوشم نیومد ..نه صندلی راحت برای مریض گذاشته بودند و معطلی هم زیاد بود .برای همین من دکتر را سفارش نمیکنم

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی هستن

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق، دقیق، مسئول و دلسپز هستند

حبیب الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

الویت اول برخورد با بیمار الویت دوم داشتن تخصص عالی در کار

عصمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بود واقعا حوصله دار خوش اخلاق و مرد بزرگ

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هوشنگ احمدیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشنگ احمدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشنگ احمدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ احمدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشنگ احمدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشنگ احمدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ احمدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشنگ احمدیان کجا است؟
دکتر هوشنگ احمدیان 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هوشنگ احمدیان را ببینید.
+
آیا دکتر هوشنگ احمدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ احمدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشنگ احمدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشنگ احمدیان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشنگ احمدیان چه زمانی است؟
دکتر هوشنگ احمدیان از روز دوشنبه 10 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ احمدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشنگ احمدیان چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر هوشنگ احمدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشنگ احمدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر هوشنگ احمدیاندکتر هوشنگ احمدیان dr hoshang ahmadiyan از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر هوشنگ احمدیان در اصفهان، خیابان آمادگاه،مقابل داروخانه سپاهان،ساختمان اطباء طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشنگ احمدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132224185 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشنگ احمدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشنگ احمدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشنگ احمدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشنگ احمدیان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشنگ احمدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.