%100
پیشنهاد(از 253 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بالاتر از زرگری، نبش کوچه 62/ الف

تلفن:07136275050

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا پولادفر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا پولادفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 253 کاربر)

%100
252 کاربر از 253 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  129 نفر
 • 15-45 دقیقه
  79 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

محمد جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

ابولفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب و عالی

ملیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر پولادفر بسیار متین و با دقت هستند

سیده میترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر پولادفر بی نظیر هستن ما سلامتی پسرمون رو مدیون ایشون هستیم همیشه بهترینها رو براشون از خداوند آرزو دارم امیدوارم همیشه سلامت باشند که وجودشون برای ما پدر مادرها نعمت بسیار بزرگی هست توی این سرزمین

ثمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامرضا پولادفر
نوبت مطب خیابان قصرالدشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان قصرالدشت، بالاتر از زرگری، نبش کوچه 62/ الف
اولین نوبت خالی: دوشنبه 13 آذر ساعت 16:45
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو250,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 14:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا پولادفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا پولادفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا پولادفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا پولادفر چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا پولادفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا پولادفر کجا است؟
دکتر غلامرضا پولادفر 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا پولادفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا پولادفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا پولادفر متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا پولادفر چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا پولادفر از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا پولادفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا پولادفر چقدر است؟
تا کنون 253 نفر به دکتر غلامرضا پولادفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا پولادفر 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا پولادفردکتر غلامرضا پولادفر dr gholamreza poladfar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر غلامرضا پولادفر در شیراز، خیابان قصرالدشت، بالاتر از زرگری، نبش کوچه 62/ الف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا پولادفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136275050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا پولادفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا پولادفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا پولادفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا پولادفر متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا پولادفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.