دکتر بهروز قربانی مقدم

دکتر بهروز قربانی مقدم

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

26453
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماریهای عفونی و تب دار، آلرژی و زخم های دیابتی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان مجدیه

آدرس:

تهران ، جانبازان غربی ، مابین ابراهیم نژاد و علیرضا رحمتی ، پلاک 358 ، طبقه زیر هم کف

تلفن:02177991224

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهروز قربانی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهروز قربانی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

چون بار اول هست منتظر نتیجه هستم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهروز قربانی مقدم
نوبت مطب خیابان مجدیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ، جانبازان غربی ، مابین ابراهیم نژاد و علیرضا رحمتی ، پلاک 358 ، طبقه زیر هم کف
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهروز قربانی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهروز قربانی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهروز قربانی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهروز قربانی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت بهروز قربانی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز قربانی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهروز قربانی مقدم کجا است؟
دکتر بهروز قربانی مقدم 1 مطب در مطب خیابان مجدیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهروز قربانی مقدم را ببینید.
+
آیا دکتر بهروز قربانی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز قربانی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهروز قربانی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهروز قربانی مقدم متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهروز قربانی مقدم چه زمانی است؟
دکتر بهروز قربانی مقدم از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز قربانی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهروز قربانی مقدم چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهروز قربانی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهروز قربانی مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر بهروز قربانی مقدمدکتر بهروز قربانی مقدم dr behrooz ghorbani moghadam از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر بهروز قربانی مقدم در تهران ، جانبازان غربی ، مابین ابراهیم نژاد و علیرضا رحمتی ، پلاک 358 ، طبقه زیر هم کف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهروز قربانی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177991224 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز قربانی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهروز قربانی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهروز قربانی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهروز قربانی مقدم متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهروز قربانی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.