درباره‌ی پزشک

استادیار دانشگاه

دارای بورد تخصصی پوست ، مو ، زیبایی ، لیزر

کد نظام پزشکی

30535

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب هفت حوض

آدرس:

تهران ، منطقه8، نارمک، پایین تر از هفت حوض، پشت داروخانه آیت، ساختمان لادن ، طبقه سوم

تلفن:02177941168

بیمه های طرف قرارداد

 • سینا
 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • بانک سپه
 • جانبازان
 • دی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریوش سپهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفت حوض
ملاحظات

دکتر پریوش سپهری
دکتر پریوش سپهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریوش سپهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریوش سپهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریوش سپهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریوش سپهری چقدر است؟
هزینه ویزیت پریوش سپهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریوش سپهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریوش سپهری کجا است؟
دکترپریوش سپهری مطب هفت حوض مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریوش سپهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریوش سپهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریوش سپهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریوش سپهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریوش سپهری متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریوش سپهری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریوش سپهری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریوش سپهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریوش سپهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریوش سپهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریوش سپهری 0 از 5 است.

درباره دکتر پریوش سپهریدکترپریوش سپهری dr parivash sepehri از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر پریوش سپهری در تهران ، منطقه8، نارمک، پایین تر از هفت حوض، پشت داروخانه آیت، ساختمان لادن ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریوش سپهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177941168 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریوش سپهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریوش سپهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریوش سپهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریوش سپهری متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریوش سپهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.