%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی روانپزشکی

عضو هیئت علمی دانشگاه

درمان اختلالات اعصاب و روان

مشاور خانواده و نوجوان

کد نظام پزشکی

25598

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان آمادگاه ، بن بست جنب داروخانه سپاهان ، مجتمع سپاهان 2 ، طبقه دوم

تلفن:03132241148

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهلا آکوچکیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا آکوچکیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شهلا آکوچکیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شهلا آکوچکیان
دکتر شهلا آکوچکیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا آکوچکیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا آکوچکیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا آکوچکیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا آکوچکیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا آکوچکیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا آکوچکیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا آکوچکیان کجا است؟
دکترشهلا آکوچکیان مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهلا آکوچکیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا آکوچکیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا آکوچکیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا آکوچکیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا آکوچکیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا آکوچکیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهلا آکوچکیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا آکوچکیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا آکوچکیان چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر شهلا آکوچکیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا آکوچکیان 5 از 5 است.

درباره دکتر شهلا آکوچکیاندکترشهلا آکوچکیان dr shahla akochekian از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر شهلا آکوچکیان در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، بن بست جنب داروخانه سپاهان ، مجتمع سپاهان 2 ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا آکوچکیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132241148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا آکوچکیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا آکوچکیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا آکوچکیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا آکوچکیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا آکوچکیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.