%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۰۳۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، خیابان 188 شرقی ، جنب داروخانه مینا، پلاک 111 ، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن بدیهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن بدیهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
ملاحظات

بیماران محترم: بعد از نوبت گیری در بازه زمانی 10تا 12 صبح با مطب در تماس باشید.

دکتر حسن بدیهی
دکتر حسن بدیهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن بدیهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن بدیهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن بدیهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن بدیهی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن بدیهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن بدیهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن بدیهی کجا است؟
دکتر حسن بدیهی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسن بدیهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسن بدیهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن بدیهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن بدیهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن بدیهی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن بدیهی چه زمانی است؟
دکتر حسن بدیهی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن بدیهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن بدیهی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر حسن بدیهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن بدیهی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن بدیهیدکتر حسن بدیهی dr hasan badihi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حسن بدیهی در تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، خیابان 188 شرقی ، جنب داروخانه مینا، پلاک 111 ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن بدیهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177876749 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن بدیهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن بدیهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن بدیهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن بدیهی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن بدیهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.