دکتر لادن ناظر

دکتر لادن ناظر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

58350

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران ، سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، نبش خیابان هفتم ، مجتمع تجاری میلاد کاج ، طبقه دوم ، واحد 209

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لادن ناظر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لادن ناظرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لادن ناظر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لادن ناظر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لادن ناظر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لادن ناظر چقدر است؟
هزینه ویزیت لادن ناظر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لادن ناظر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لادن ناظر کجا است؟
دکتر لادن ناظر 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لادن ناظر را ببینید.
+
آیا دکتر لادن ناظر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لادن ناظر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لادن ناظر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لادن ناظر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لادن ناظر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر لادن ناظر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر لادن ناظر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لادن ناظر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لادن ناظر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لادن ناظر 0 از 5 است.

درباره دکتر لادن ناظردکتر لادن ناظر dr ladan nazer از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر لادن ناظر در تهران ، سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، نبش خیابان هفتم ، مجتمع تجاری میلاد کاج ، طبقه دوم ، واحد 209 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لادن ناظر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122381799 ,02122080538 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لادن ناظر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لادن ناظر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لادن ناظر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لادن ناظر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لادن ناظر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.