دکتر مژگان ایگدر

دکتر مژگان ایگدر

کد نظام پزشکی: 104383
پوست مو زیبایی
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
19 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مژگان ایگدر

مطب سعادت آباد
آدرس: تهران - تهران ، سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، ساختمان آفرین ، پلاک 41 ، طبقه سوم ، واحد 7
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 11:00

آدرس مطب دکتر مژگان ایگدر

مطب سعادت آباد
آدرس:
تهران ، سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، ساختمان آفرین ، پلاک 41 ، طبقه سوم ، واحد 7

نظرات درباره دکتر مژگان ایگدر

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
سما(1403/01/30)
نوبت دهی مطب
(1403/01/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوب

سوالات متداول راجع به دکتر مژگان ایگدر

چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان ایگدر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان ایگدر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان ایگدر در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مژگان ایگدر چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان ایگدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان ایگدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مژگان ایگدر کجا است؟
دکتر مژگان ایگدر 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان ایگدر را ببینید.
آیا دکتر مژگان ایگدر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان ایگدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مژگان ایگدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان ایگدر متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان ایگدر چه زمانی است؟
دکتر مژگان ایگدر از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان ایگدر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان ایگدر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مژگان ایگدر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان ایگدر 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مژگان ایگدردکتر مژگان ایگدر dr mozhgan eigdar از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر مژگان ایگدر در تهران ، سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، ساختمان آفرین ، پلاک 41 ، طبقه سوم ، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان ایگدر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09194008680,02122132674,02122361881,02122361891 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان ایگدر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان ایگدر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان ایگدر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان ایگدر متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان ایگدر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.