دکتر مجید ابراهیم پور

دکتر مجید ابراهیم پور

کارشناس روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

3108

درباره‌پزشک

آموزش کودکان استثنایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس روانشناسی

اطلاعات مطب جنت آباد

آدرس:

تهران، جنت آباد، خیابان مخبری، نبش 16 متری دوم، پلاک 201/1، طبقه 2

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • کارمندان دولت
  • روستاییان
  • سایر اقشار
  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • بانک تجارت
  • بانک کشاورزی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس ، نبش خیابان 184 غربی ، ساختمان پزشکان 184 ، طبقه دوم ، واحد 3

تلفن:02177868420

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، صرافی های جنوبی(شهرداری جنوبی)، انتهای خیابان کنعانی مقدم شرقی، مجتمع بهاران، پلاک 36، نیم طبقه دوم شمالی، واحد8

تلفن:02188683048

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید ابراهیم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید ابراهیم پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید ابراهیم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید ابراهیم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید ابراهیم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید ابراهیم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید ابراهیم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید ابراهیم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید ابراهیم پور کجا است؟
دکتر مجید ابراهیم پور 3 مطب در مطب جنت آباد و مطب تهرانپارس و مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید ابراهیم پور را ببینید.
+
آیا دکتر مجید ابراهیم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید ابراهیم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید ابراهیم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید ابراهیم پور متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید ابراهیم پور چه زمانی است؟
دکتر مجید ابراهیم پور از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید ابراهیم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید ابراهیم پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مجید ابراهیم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید ابراهیم پور 0 از 5 است.

درباره دکتر مجید ابراهیم پوردکتر مجید ابراهیم پور dr majid ebrahimpor از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر مجید ابراهیم پور در تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس ، نبش خیابان 184 غربی ، ساختمان پزشکان 184 ، طبقه دوم ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید ابراهیم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177868420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید ابراهیم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید ابراهیم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید ابراهیم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید ابراهیم پور متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید ابراهیم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.