دکتر حیدرعلی داوری

دکتر حیدرعلی داوری

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

فلوشیپ اورولوژی کودکان
اصفهان
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 اورولوژی کودکان و نوزادان از کانادا

کد نظام پزشکی

24530

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم

تلفن:03132241148

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حیدرعلی داوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حیدرعلی داوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

ختنه انجام داده نمیشود مگر موارد مادرزادی

شکاف لب انجام میشود

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حیدرعلی داوری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حیدرعلی داوری
دکتر حیدرعلی داوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حیدرعلی داوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حیدرعلی داوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حیدرعلی داوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حیدرعلی داوری چقدر است؟
هزینه ویزیت حیدرعلی داوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدرعلی داوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حیدرعلی داوری کجا است؟
دکترحیدرعلی داوری مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حیدرعلی داوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حیدرعلی داوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حیدرعلی داوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حیدرعلی داوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حیدرعلی داوری متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حیدرعلی داوری چه زمانی است؟
دکتر حیدرعلی داوری از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدرعلی داوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حیدرعلی داوری چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر حیدرعلی داوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حیدرعلی داوری 5 از 5 است.

درباره دکتر حیدرعلی داوریدکترحیدرعلی داوری dr heidarali davari از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر حیدرعلی داوری در اصفهان، خیابان آمادگاه، بن بست جنب داروخانه سپاهان، مجتمع سپاهان 2، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حیدرعلی داوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132241148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حیدرعلی داوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حیدرعلی داوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حیدرعلی داوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حیدرعلی داوری متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حیدرعلی داوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.