دکتر عرفانه سلیمی

دکتر عرفانه سلیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

120328
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عرفانه سلیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عرفانه سلیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رحیمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده خوش برخورد، مهربان و صبور، ایشان خیلی به شرایط بیمار و مسایل روحی بیمار توجه دارند و کاملا در کارشان حرفه ای ، خوشحالم که ایشان را پیدا کردم

شهناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون زندگی منو نجات دادن، من بارداری خارج از رحم داشتم که تو سونو نشون داده نشد وخونریزی شدید داخلی که نزدیک بود جونمو از دست بدم، ایشون ساعت 3صبح منو اورژانسی عمل کردن، الان ده روز گذشته ومن خیلی بهترم، سپاسگزارم از ایشون

گلریز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی ارامش بخشن و واقعا احساس خوبی به ادم میدن،هر سوالی رو با ارامش و کامل پاسخگو هستن

کیمیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با آرامش و دقیق

غزاله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوش برخورد با حوصله و ماهر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عرفانه سلیمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عرفانه سلیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عرفانه سلیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عرفانه سلیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عرفانه سلیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت عرفانه سلیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عرفانه سلیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عرفانه سلیمی کجا است؟
دکتر عرفانه سلیمی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عرفانه سلیمی را ببینید.
+
آیا دکتر عرفانه سلیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عرفانه سلیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عرفانه سلیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عرفانه سلیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عرفانه سلیمی چه زمانی است؟
دکتر عرفانه سلیمی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عرفانه سلیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عرفانه سلیمی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر عرفانه سلیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عرفانه سلیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر عرفانه سلیمیدکتر عرفانه سلیمی dr erfaneh salimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر عرفانه سلیمی در تهران ، تهرانپارس ، بین فلکه دوم و سوم ، خیابان رحمانی ( 188 شرقی ) ، ساختمان 107 ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عرفانه سلیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177872359 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عرفانه سلیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عرفانه سلیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عرفانه سلیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عرفانه سلیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عرفانه سلیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.