دکتر علیرضا جعفری

دکتر علیرضا جعفری

کد نظام پزشکی: 29578
در حال حاضر نوبت‌های این پزشک باز نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر یلدا ایزدپرست
دکتر یلدا ایزدپرست
گوش، حلق و بینی
4.6
(769 نظر)
19795 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:13 تیر 1403
دکتر حشمت الله حقوقی
دکتر حشمت الله حقوقی
گوش، حلق و بینی
4.7
(112 نظر)
2369 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر جلال خادم
دکتر جلال خادم
گوش، حلق و بینی
3.7
(301 نظر)
6260 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403

درباره دکتر علیرضا جعفری

جراح سر و گردن و پلاستیک بینی

نظرات درباره دکتر علیرضا جعفری

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر علیرضا جعفری

چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا جعفری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر علیرضا جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر علیرضا جعفری کجا است؟
دکتر علیرضا جعفری در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
آیا دکتر علیرضا جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر علیرضا جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا جعفری متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا جعفری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا جعفری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا جعفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا جعفری 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر علیرضا جعفریدکتر علیرضا جعفری dr alireza jafari از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا جعفری در تهران ، سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، بین خیابان 7 و 9 ، مجتمع میلاد کاج ، طبقه 3 ، واحد 301 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122133522,02122133523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا جعفری متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.