دکتر محمدعلی بیات شهبازی

دکتر محمدعلی بیات شهبازی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک
تهران

کد نظام پزشکی

29063
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، خیابان سعادت آباد، میدان کاج- بلوار کاج، کوچه نهم، پلاک 1، طبقه دوم، واحد11

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدعلی بیات شهبازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی بیات شهبازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر بسیار متبحر کاربلد مسلط و قابل اعتماد و منصف هستن من دوازده روز پیش عمل رینو با ایشان داشتم و بسیار راضی هستم آرزوی طول عمر براشون دارم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدعلی بیات شهبازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی بیات شهبازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی بیات شهبازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی بیات شهبازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی بیات شهبازی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی بیات شهبازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی بیات شهبازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی بیات شهبازی کجا است؟
دکتر محمدعلی بیات شهبازی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی بیات شهبازی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی بیات شهبازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی بیات شهبازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی بیات شهبازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی بیات شهبازی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی بیات شهبازی چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی بیات شهبازی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی بیات شهبازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی بیات شهبازی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدعلی بیات شهبازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی بیات شهبازی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی بیات شهبازیدکتر محمدعلی بیات شهبازی dr mohammadali bayat shahbazi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی بیات شهبازی در تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، خیابان نهم ، پلاک 1 ، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی بیات شهبازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09353905734,02122118923,09123393422,02122118924 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی بیات شهبازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی بیات شهبازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی بیات شهبازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی بیات شهبازی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی بیات شهبازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.