دکتر سید محمد حسینی سعدی

دکتر سید محمد حسینی سعدی

تخصص داخلی

مرودشت
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۶۸۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان کاووسی

آدرس:

مرودشت ، خیابان کاووسی ، چهارراه اول ، سمت چپ ، ( ابتدای نامجو ) ، مجتمع پزشکی سینا ، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید محمد حسینی سعدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کاووسی
دکتر سید محمد حسینی سعدی
دکتر سید محمد حسینی سعدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد حسینی سعدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد حسینی سعدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد حسینی سعدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد حسینی سعدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد حسینی سعدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینی سعدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد حسینی سعدی کجا است؟
دکتر سید محمد حسینی سعدی 1 مطب در مطب خیابان کاووسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد حسینی سعدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد حسینی سعدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینی سعدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد حسینی سعدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد حسینی سعدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد حسینی سعدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد حسینی سعدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسینی سعدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد حسینی سعدی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر سید محمد حسینی سعدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد حسینی سعدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد حسینی سعدی

دکتر سید محمد حسینی سعدی dr seyyed mohammad hoseini saadi از دکترهای متخصص تخصص داخلی مرودشت هستند. مطب دکتر سید محمد حسینی سعدی در مرودشت ، خیابان کاووسی ، چهارراه اول ، سمت چپ ، ( ابتدای نامجو ) ، مجتمع پزشکی سینا ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد حسینی سعدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07143231128 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد حسینی سعدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد حسینی سعدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد حسینی سعدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد حسینی سعدی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد حسینی سعدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.