دکتر محمد هادی زاده

دکتر محمد هادی زاده

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش ، کبد و مجاری صفراوی
تهران

کد نظام پزشکی

77908

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب اتوبان همت

آدرس:

تهران ، اتوبان همت، خیابان شاهین شمالی، خیابان بهار، بیمارستان امید،کلینیک گوارش

تلفن:09908926281

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد هادی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اتوبان همت
دکتر محمد هادی زاده
دکتر محمد هادی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد هادی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد هادی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد هادی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد هادی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد هادی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد هادی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد هادی زاده کجا است؟
دکترمحمد هادی زاده مطب اتوبان همت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد هادی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد هادی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد هادی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد هادی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد هادی زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد هادی زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد هادی زاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد هادی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد هادی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد هادی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد هادی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد هادی زادهدکترمحمد هادی زاده dr mohammad hadizadeh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمد هادی زاده در تهران ، اتوبان همت، خیابان شاهین شمالی، خیابان بهار، بیمارستان امید،کلینیک گوارش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد هادی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09908926281 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد هادی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد هادی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد هادی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد هادی زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد هادی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.