دکتر بهاره زارع

دکتر بهاره زارع

دکترای روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

7916
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب مطهری شمالی

آدرس:

شیراز، خیابان مطهری شمالی ( زرگری )، کوچه 14، اولین درب سمت چپ، پلاک 127، طبقه اول

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهاره زارع را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهاره زارع بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدجواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و بینظیر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهاره زارع


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهاره زارع را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهاره زارع نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهاره زارع در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهاره زارع چقدر است؟
هزینه ویزیت بهاره زارع با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره زارع می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهاره زارع کجا است؟
دکتر بهاره زارع 1 مطب در مطب مطهری شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهاره زارع را ببینید.
+
آیا دکتر بهاره زارع امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره زارع در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهاره زارع در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهاره زارع متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهاره زارع چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهاره زارع تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره زارع در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهاره زارع چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر بهاره زارع رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهاره زارع 5 از 5 است.

درباره دکتر بهاره زارعدکتر بهاره زارع dr bahareh zare از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر بهاره زارع در شیراز، خیابان مطهری شمالی ( زرگری )، کوچه 14، اولین درب سمت چپ، پلاک 127، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهاره زارع می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132304774 , 09036788870 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهاره زارع و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهاره زارع هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهاره زارع فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهاره زارع متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهاره زارع مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.