دکتر سمیه عندلیب

دکتر سمیه عندلیب

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اصفهان

کد نظام پزشکی

124034

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

- درمان غیرجراحی بیماری های آرتروز و دیسک کمر و گردن و دردهای شانه ، آرنج مجهز به لیزر پرتوان

- تشخیص علت بی حسی ، گزگز اندام ها به وسیله نوار عصب و عضله

- درمان خارپاشنه به وسیله شاک ویو

- درمان بی اختیاری ادرار بوسیله بیوفیدیک و ES

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به هشت بهشت، ساختمان آمیتیس، طبقه 4

تلفن:03132687408

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیه عندلیب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سمیه عندلیب
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
اصفهان - اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به هشت بهشت، ساختمان آمیتیس، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه عندلیب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه عندلیب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه عندلیب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیه عندلیب چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه عندلیب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه عندلیب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیه عندلیب کجا است؟
دکتر سمیه عندلیب 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیه عندلیب را ببینید.
+
آیا دکتر سمیه عندلیب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه عندلیب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیه عندلیب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه عندلیب متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه عندلیب چه زمانی است؟
دکتر سمیه عندلیب از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه عندلیب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه عندلیب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سمیه عندلیب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه عندلیب 0 از 5 است.
درباره دکتر سمیه عندلیب


دکتر سمیه عندلیب dr somayeh andalib از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی اصفهان هستند. مطب دکتر سمیه عندلیب در اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به هشت بهشت، ساختمان آمیتیس، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه عندلیب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132687408 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه عندلیب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه عندلیب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه عندلیب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه عندلیب متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه عندلیب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.