دکتر حیدر جوادی

دکتر حیدر جوادی

تخصص ارتوپدی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۷۰۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب هفت حوض

آدرس:

تهران ، ضلع جنوب شرقی ، میدان هفت حوض ، نارمک ، طبقه فوقانی طلافروشی میلاد

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حیدر جوادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حیدر جوادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفت حوض
ملاحظات

کاربرین محترم لطفا بعد از ثبت نوبت با شماره مطب جهت هماهنگی با منشی در تماس باشید (02177945726)

دکتر حیدر جوادی
دکتر حیدر جوادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حیدر جوادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حیدر جوادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حیدر جوادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حیدر جوادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حیدر جوادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر جوادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حیدر جوادی کجا است؟
دکتر حیدر جوادی 1 مطب در مطب هفت حوض دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حیدر جوادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حیدر جوادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر جوادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حیدر جوادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حیدر جوادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حیدر جوادی چه زمانی است؟
دکتر حیدر جوادی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حیدر جوادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حیدر جوادی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حیدر جوادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حیدر جوادی 5 از 5 است.

درباره دکتر حیدر جوادیدکتر حیدر جوادی dr heidar javadi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر حیدر جوادی در تهران ، ضلع جنوب شرقی ، میدان هفت حوض ، نارمک ، طبقه فوقانی طلافروشی میلاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حیدر جوادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177945726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حیدر جوادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حیدر جوادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حیدر جوادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حیدر جوادی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حیدر جوادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.