%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد نجف آباد

دارای مدرک M.P.H

کد نظام پزشکی

۲۲۷۱۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب کوچه سپاهان

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد بهشتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد بهشتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳ کاربر)

%۱۰۰
۱۳ کاربر از ۱۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر جواد بهشتی
دکتر جواد بهشتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد بهشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد بهشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد بهشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد بهشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد بهشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد بهشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد بهشتی کجا است؟
دکتر جواد بهشتی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد بهشتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد بهشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد بهشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد بهشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد بهشتی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد بهشتی چه زمانی است؟
دکتر جواد بهشتی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد بهشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد بهشتی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر جواد بهشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد بهشتی 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد بهشتیدکتر جواد بهشتی dr javad beheshti از دکترهای متخصص تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری اصفهان هستند. مطب دکتر جواد بهشتی در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب کوچه سپاهان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد بهشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132200778 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد بهشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد بهشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد بهشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد بهشتی تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد بهشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.