درباره‌ی پزشک

فیزیوتراپی و توانبخشی تخصصی کیان:

مجهز به دستگاههای پیشرفته ، شاک ویوتراپی ، مگنت تراپی ، لیزرتراپی ، CPM ، لیزر پرتوان

کد نظام پزشکی

ف-1289

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس فیزیوتراپی

اطلاعات مطب خیابان آیت شمالی

آدرس:

تهران ، خیابان آیت شمالی ، تقاطع فرجام ، ساختمان کیان ، فیزیوتراپی کیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهراب فرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آیت شمالی
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مهراب فرخی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مهراب فرخی
مهراب فرخی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهراب فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهراب فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهراب فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهراب فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهراب فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهراب فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهراب فرخی کجا است؟
دکترمهراب فرخی مطب خیابان آیت شمالی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهراب فرخی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهراب فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهراب فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهراب فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهراب فرخی متخصص فیزیوتراپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهراب فرخی چه زمانی است؟
دکتر مهراب فرخی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهراب فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهراب فرخی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهراب فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهراب فرخی 0 از 5 است.

درباره مهراب فرخیدکترمهراب فرخی mehrab farokhi از دکترهای متخصص فیزیوتراپی تهران هستند. مطب مهراب فرخی در تهران ، خیابان آیت شمالی ، تقاطع فرجام ، ساختمان کیان ، فیزیوتراپی کیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهراب فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177455632,02177205528 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهراب فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهراب فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهراب فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهراب فرخی متخصص فیزیوتراپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فیزیوتراپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهراب فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.