دکتر سید مجید کاظمی

دکتر سید مجید کاظمی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

74013

درباره‌پزشک

آدرس وبسایت:

www.drkazemi.org

جراح زیبایی بینی و صورت

دارای بورد تخصصی ENT از دانشگاه تهران 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 58 (ساختمان پزشکان منظرنژاد)، طبقه پنجم، واحد 20

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مجید کاظمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید مجید کاظمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مجید کاظمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مجید کاظمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید کاظمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مجید کاظمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مجید کاظمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید کاظمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مجید کاظمی کجا است؟
دکتر سید مجید کاظمی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید مجید کاظمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید مجید کاظمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید کاظمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مجید کاظمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مجید کاظمی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مجید کاظمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید مجید کاظمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مجید کاظمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مجید کاظمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید مجید کاظمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مجید کاظمی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید مجید کاظمیدکتر سید مجید کاظمی dr seyed majid kazemi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر سید مجید کاظمی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 58 (ساختمان پزشکان منظرنژاد)، طبقه پنجم، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مجید کاظمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126422640,02126421962,09357072727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مجید کاظمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مجید کاظمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مجید کاظمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مجید کاظمی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مجید کاظمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.