دکتر رکسانا رحمتیان

دکتر رکسانا رحمتیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

52342
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان امید

بیمارستان شهریار

بیمارستان مردم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، بین چهارراه اسدی و خسرو، ساختمان ۷۷۷ طبقه ۲ واحد ۵

تلفن:02144251888

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رکسانا رحمتیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رکسانا رحمتیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سونیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص درست اخلاق خوب و کاملا حرفه ای بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رکسانا رحمتیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رکسانا رحمتیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رکسانا رحمتیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رکسانا رحمتیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رکسانا رحمتیان چقدر است؟
هزینه ویزیت رکسانا رحمتیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا رحمتیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رکسانا رحمتیان کجا است؟
دکتر رکسانا رحمتیان 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رکسانا رحمتیان را ببینید.
+
آیا دکتر رکسانا رحمتیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا رحمتیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رکسانا رحمتیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رکسانا رحمتیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رکسانا رحمتیان چه زمانی است؟
دکتر رکسانا رحمتیان از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رکسانا رحمتیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رکسانا رحمتیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رکسانا رحمتیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رکسانا رحمتیان 5 از 5 است.

درباره دکتر رکسانا رحمتیاندکتر رکسانا رحمتیان dr roksana rahmatyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر رکسانا رحمتیان در تهران، ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، بین چهارراه اسدی و خسرو، ساختمان ۷۷۷ طبقه ۲ واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رکسانا رحمتیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144251888 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رکسانا رحمتیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رکسانا رحمتیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رکسانا رحمتیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رکسانا رحمتیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رکسانا رحمتیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.