دکتر یوسف گنجویان

دکتر یوسف گنجویان

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

11234
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب هفت حوض

آدرس:

تهران، نارمک، میدان هفت حوض، ابتدای گلبرگ شرقی، پلاک 724، طبقه 1

تلفن:02177944252

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یوسف گنجویان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یوسف گنجویان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فایزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و بسیار دقیق و صادق با بیمار

میرجواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دكتر گنجويان يك انسان تمام عيار ، كار درست ، مهربان ، متخصص واقعى هستند روش درمان ايشون از همون ساعات اوليه آثارش رو نشون داد مچكرم از ايشون ومنشى محترمشون

زهرهسلطانی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص خوبی دارند

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار حاذق و با شخصیت و مهربون با تشخیص عالی. بیماری پنومونی داشتم که بلافاصله تشخصیص دادن و در دوره کوتاه ۷ روزه بهبود پیدا کردم. از آقای دکتر ممنونم🌸

کامران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی بودن فقط یکم بهداشت باید بیشتر رعایت کنن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یوسف گنجویانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یوسف گنجویان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یوسف گنجویان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یوسف گنجویان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یوسف گنجویان چقدر است؟
هزینه ویزیت یوسف گنجویان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف گنجویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یوسف گنجویان کجا است؟
دکتر یوسف گنجویان 1 مطب در مطب هفت حوض دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یوسف گنجویان را ببینید.
+
آیا دکتر یوسف گنجویان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف گنجویان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یوسف گنجویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یوسف گنجویان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یوسف گنجویان چه زمانی است؟
دکتر یوسف گنجویان از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یوسف گنجویان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یوسف گنجویان چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر یوسف گنجویان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یوسف گنجویان 5 از 5 است.

درباره دکتر یوسف گنجویاندکتر یوسف گنجویان dr yousef ganjavian از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر یوسف گنجویان در تهران، نارمک، میدان هفت حوض، ابتدای گلبرگ شرقی، پلاک 724، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یوسف گنجویان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177944252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یوسف گنجویان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یوسف گنجویان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یوسف گنجویان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یوسف گنجویان متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یوسف گنجویان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.