دکتر رامین ارژنگ

دکتر رامین ارژنگ

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ زانو
تهران
%۷۵
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

آرتروسکوپی ( آسیب های ورزشی )

آرتروپلاستی ( آرتروز ، پروتز ، تعویض مفصل )

عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران

عضو انجمن جراحی زانو

 

کد نظام پزشکی

۳۵۷۱۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران ، ونک ، انتهای گاندی جنوبی ، ابتدای وزرا ، خیابان 32 ، ساختمان یاس ، واحد 202

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

اطلاعات درمانگاه نوید سلامت

آدرس:

تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان جانبازان غربی، پلاک220

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین ارژنگ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین ارژنگ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۷۵
۳ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ونک
درمانگاه نوید سلامت
دکتر رامین ارژنگ
دکتر رامین ارژنگ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین ارژنگ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین ارژنگ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین ارژنگ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین ارژنگ چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین ارژنگ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین ارژنگ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین ارژنگ کجا است؟
دکتر رامین ارژنگ 2 مطب در مطب ونک و درمانگاه نوید سلامت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رامین ارژنگ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رامین ارژنگ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین ارژنگ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین ارژنگ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین ارژنگ متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین ارژنگ چه زمانی است؟
دکتر رامین ارژنگ از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین ارژنگ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین ارژنگ چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر رامین ارژنگ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین ارژنگ 4 از 5 است.

درباره دکتر رامین ارژنگدکتر رامین ارژنگ dr ramin arzhang از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر رامین ارژنگ در تهران ، ونک ، انتهای گاندی جنوبی ، ابتدای وزرا ، خیابان 32 ، ساختمان یاس ، واحد 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین ارژنگ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188880795 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین ارژنگ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین ارژنگ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین ارژنگ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین ارژنگ تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین ارژنگ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.