دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پیمان جاوید

دکتر پیمان جاوید

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

32418
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب نازی اباد

آدرس:

تهران، نازی آباد، میدان بازار دوم، جنب بانک پاسارگاد

تلفن:02155189516

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

اطلاعات بیمارستان پارس

آدرس:

تهران، میدان ولی عصر، بولوار کشاورز، بیمارستان پارس، کلینیک ارتوپدی

تلفن:02182199172

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پیمان جاوید را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان جاوید بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی و با تجربه هستن

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

معلومات بسیار عالی و با حوصله پاسخ میدهند و به خوبی راهنمایی میکنند ...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پیمان جاوید
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب نازی اباد
تهران - تهران، نازی آباد، میدان بازار دوم، جنب بانک پاسارگاد


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بیمارستان پارس
تهران - تهران، میدان ولی عصر، بولوار کشاورز، بیمارستان پارس، کلینیک ارتوپدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان جاوید را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان جاوید نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان جاوید در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان جاوید چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان جاوید با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان جاوید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان جاوید کجا است؟
دکتر پیمان جاوید 2 مطب در مطب نازی اباد و بیمارستان پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پیمان جاوید را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان جاوید امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان جاوید در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان جاوید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان جاوید متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان جاوید چه زمانی است؟
دکتر پیمان جاوید از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان جاوید در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان جاوید چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر پیمان جاوید رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان جاوید 5 از 5 است.
درباره دکتر پیمان جاوید


دکتر پیمان جاوید dr peyman javid از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر پیمان جاوید در تهران، نازی آباد، میدان بازار دوم، جنب بانک پاسارگاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان جاوید می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155189516 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان جاوید و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان جاوید هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان جاوید فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان جاوید متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان جاوید مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.