دکتر بهمن رییسی

دکتر بهمن رییسی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

فلوشیپ شبکیه و لیزر
اصفهان

کد نظام پزشکی

46918
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، قسمت اداری، طبقه سوم، واحد 35

تلفن:03132240903

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهمن رییسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهمن رییسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

مجتبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام: پدرم امروز با مادرم رفتن خدمت آقای دکتر رئیسی واقعا ازشون راضی بودن گفتن واقعا فردی بزرگوار و متین و باشعور و با صبر و حوصله هستن درود بشرفشون خیلی خیلی مچکرم سپاس فروان از چنین دکتر بزرگواری خدا پدر و مادرشون رو براشون حفظ کنه و شیر مادرشون حلالشون خیلی خیلی مچکرم🙏🙏🙏🌹

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوب

خیبر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تمام خوزستان یک دکتر مثل آقای رئیسی ندارد که مردم این همه راه تا اصفهان نیان قدر داشته هاتون رو بدونید

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستن

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهمن رییسیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهمن رییسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهمن رییسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهمن رییسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهمن رییسی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهمن رییسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن رییسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهمن رییسی کجا است؟
دکتر بهمن رییسی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهمن رییسی را ببینید.
+
آیا دکتر بهمن رییسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن رییسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهمن رییسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهمن رییسی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهمن رییسی چه زمانی است؟
دکتر بهمن رییسی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن رییسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهمن رییسی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر بهمن رییسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهمن رییسی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهمن رییسیدکتر بهمن رییسی dr bahman raeese از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر بهمن رییسی در اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، قسمت اداری، طبقه سوم، واحد 35 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهمن رییسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240903 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهمن رییسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهمن رییسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهمن رییسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهمن رییسی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهمن رییسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.