دکتر محمد فرجی راد

دکتر محمد فرجی راد

تخصص جراحی مغز و اعصاب

مشهد
%۶۷
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۸۷۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، کوه سنگی هفت، پلاک 18، جنب بیمارستان مهر

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد فرجی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد فرجی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۶۷
۴ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر محمد فرجی راد
دکتر محمد فرجی راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد فرجی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد فرجی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد فرجی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد فرجی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد فرجی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرجی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد فرجی راد کجا است؟
دکتر محمد فرجی راد 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد فرجی راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد فرجی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرجی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد فرجی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد فرجی راد متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد فرجی راد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد فرجی راد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرجی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد فرجی راد چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمد فرجی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد فرجی راد 4 از 5 است.

درباره دکتر محمد فرجی راددکتر محمد فرجی راد dr mohammad faraji rad از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب مشهد هستند. مطب دکتر محمد فرجی راد در مشهد، کوه سنگی هفت، پلاک 18، جنب بیمارستان مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد فرجی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138425878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد فرجی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد فرجی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد فرجی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد فرجی راد تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد فرجی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.