دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر الهام کاملی

دکتر الهام کاملی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

123603
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب درمانگاه شهرداری منطقه هفده

آدرس:

تهران، نزدیک میدان ابوذر، درمانگاه شهرداری منطقه ۱۷

تلفن:02155711213

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک صادرات
  • بانک تجارت
  • صدا و سیما
  • بانک ملت
  • سینا

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام کاملی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام کاملی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

راضی بودم البته مدت زمان ۱۰ دقیقه برای مشاوره روانپزشکی اصلاااا کافی نیست مدت زمان را بالا ببرید یا حداقل یه آپشن دیگه با مدت زمان بیشتر و هزینه بالاتر اضافه کنید ممنون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام کاملی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه شهرداری منطقه هفده
تهران - تهران، نزدیک میدان ابوذر، درمانگاه شهرداری منطقه ۱۷


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو61,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام کاملی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام کاملی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام کاملی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام کاملی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام کاملی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کاملی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام کاملی کجا است؟
دکتر الهام کاملی 1 مطب در مطب درمانگاه شهرداری منطقه هفده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام کاملی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام کاملی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کاملی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام کاملی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام کاملی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام کاملی چه زمانی است؟
دکتر الهام کاملی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کاملی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام کاملی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر الهام کاملی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام کاملی 5 از 5 است.
درباره دکتر الهام کاملی


دکتر الهام کاملی dr elham kameli از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر الهام کاملی در تهران، جنت آباد مرکزی، درمانگاه ایلیاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام کاملی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144427376-02144427373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام کاملی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام کاملی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام کاملی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام کاملی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام کاملی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.