دکتر محمدرضا مبینی

دکتر محمدرضا مبینی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

116715

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا مبینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا مبینی
نوبت مطب خیابان شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، روبروی بیمارستان ایران مهر، کوچه مرشدی، پلاک ۱۸ طبقه سوم
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا مبینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا مبینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا مبینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مبینی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا مبینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مبینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا مبینی کجا است؟
دکتر محمدرضا مبینی 1 مطب در خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا مبینی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا مبینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مبینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا مبینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا مبینی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا مبینی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا مبینی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا مبینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا مبینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا مبینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا مبینی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا مبینیدکتر محمدرضا مبینی dr mohammad reza mobeyni از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا مبینی در تهران،خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، روبروی بیمارستان ایران مهر، کوچه مرشدی، پلاک ۱۸ طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا مبینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122265150 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا مبینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا مبینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا مبینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا مبینی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا مبینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.