دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر معصومه قادری

دکتر معصومه قادری

پزشک دندانپزشک

ساری

کد نظام پزشکی

104823

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان امیر مازندرانی

آدرس:

ساری، خیابان امیر مازندرانی، روبه روی بیمارستانی امیر مازندرانی، مجتمع صدرا، طبقه 2، واحد 10

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه قادری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر معصومه قادری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امیر مازندرانی
ساری - ساری، خیابان امیر مازندرانی، روبه روی بیمارستانی امیر مازندرانی، مجتمع صدرا، طبقه 2، واحد 10


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه قادری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه قادری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه قادری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه قادری چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه قادری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه قادری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه قادری کجا است؟
دکتر معصومه قادری 1 مطب در مطب خیابان امیر مازندرانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه قادری را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه قادری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه قادری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه قادری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه قادری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه قادری چه زمانی است؟
دکتر معصومه قادری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه قادری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه قادری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر معصومه قادری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه قادری 0 از 5 است.
درباره دکتر معصومه قادری


دکتر معصومه قادری dr masoumeh ghaderi از دکترهای متخصص دندانپزشک ساری هستند. مطب دکتر معصومه قادری در ساری، خیابان امیر مازندرانی، روبه روی بیمارستانی امیر مازندرانی، مجتمع صدرا، طبقه 2، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه قادری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133397556 , 01133394254 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه قادری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه قادری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه قادری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه قادری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه قادری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.