دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ماندانا فارسی

دکتر ماندانا فارسی

دکترای روانشناسی

مشاور کودک و نوجوان
شیراز

کد نظام پزشکی

32828

درباره‌پزشک

مشاوره کودک 

مشاوره نوجوان 

اعتیاد به اینترنت وبازیهای کامپیوتری

مشاوره فردی شامل :

اضطراب افسردگی وسواس

درمان مشکلات جنسی

دمان حمایتی بیماران خاص(ms,دیابت سرطان٫اختلالات اسکیزوفرنی)

اختلالات خواب

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب پل معالی آباد

آدرس:

شیراز، پل معالی آباد، نرسیده به تاچارا، جنب کوچه1میرزای شیرازی، ساختمان لاویج، طبقه3، واحد9، مرکز مشاوره افق امید

اطلاعات کلینیک روانشناسی آسا

آدرس:

شیراز، چهارراه چنچنه، خیابان یزدان مهر، کوچه 3، پلاک 27

تلفن:07132273960

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا فارسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماندانا فارسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پل معالی آباد
شیراز - شیراز، پل معالی آباد، نرسیده به تاچارا، جنب کوچه1میرزای شیرازی، ساختمان لاویج، طبقه3، واحد9، مرکز مشاوره افق امید


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک روانشناسی آسا
شیراز - شیراز، چهارراه چنچنه، خیابان یزدان مهر، کوچه 3، پلاک 27


نوبت مشاوره تلفنی
60 دقیقه گفتگو200,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا فارسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا فارسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا فارسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا فارسی چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا فارسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا فارسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا فارسی کجا است؟
دکتر ماندانا فارسی 2 مطب در مطب پل معالی آباد و کلینیک روانشناسی آسا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا فارسی را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا فارسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا فارسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا فارسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا فارسی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا فارسی چه زمانی است؟
دکتر ماندانا فارسی از روز شنبه 12 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا فارسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا فارسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ماندانا فارسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا فارسی 0 از 5 است.
درباره دکتر ماندانا فارسی


دکتر ماندانا فارسی dr mandana farsi از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب دکتر ماندانا فارسی در شیراز، پل معالی آباد، نرسیده به تاچارا، جنب کوچه1میرزای شیرازی، ساختمان لاویج، طبقه3، واحد9، مرکز مشاوره افق امید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا فارسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136253037-09164457671 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا فارسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا فارسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا فارسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا فارسی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا فارسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.