دکتر مصطفی تجلیلی

دکتر مصطفی تجلیلی

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

4877

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

مشهد، بلوار فردوسی، فردوسی ۱۷، نبش رسالت

تلفن:05137611573

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی تجلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی تجلیلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی تجلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی تجلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی تجلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی تجلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی تجلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی تجلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی تجلیلی کجا است؟
دکتر مصطفی تجلیلی 1 مطب در مطب بلوار فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی تجلیلی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی تجلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی تجلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی تجلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی تجلیلی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی تجلیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی تجلیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی تجلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی تجلیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی تجلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی تجلیلی 0 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی تجلیلیدکتر مصطفی تجلیلی dr mostafa tajlili از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر مصطفی تجلیلی در مشهد، بلوار فردوسی، فردوسی ۱۷، نبش رسالت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی تجلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137611573 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی تجلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی تجلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی تجلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی تجلیلی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی تجلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.