%100
پیشنهاد(از 24 کاربر)

درباره‌ی پزشک

پروفسور برزویی اولین فوق تخصص قلب کودکان در شیراز هستند وافتخار استادی بسیاری ازفوق تخصصین قلب کودکان شیراز را دارند. استاد بخش قلب کودکان بیمارستان نمازی را راه اندازی کردند. دوره تکمیلی تحصیلات انگلستان.

اکوقلب جنین اکوکاردیو گرافی در مطب انجام میشود.

کد نظام پزشکی

15783

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، مطب خیابان اردیبهشت، روبه روی بیمارستان شفا، جنب خشکبار خندان، ساختمان حکیم، طبقه 1

تلفن:07132359922

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پروفسور محمد برزویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پروفسور محمد برزویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%100
24 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

کاربران عزیز توجه فرمایید که دکتر بیماری های قلبی را پذیرش میکنند و سرماخوردگی، آنفولانزا و کووید پذیرش نخواهند شد.

دکتر پروفسور محمد برزویی
دکتر پروفسور محمد برزویی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پروفسور محمد برزویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پروفسور محمد برزویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پروفسور محمد برزویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پروفسور محمد برزویی چقدر است؟
هزینه ویزیت پروفسور محمد برزویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پروفسور محمد برزویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پروفسور محمد برزویی کجا است؟
دکترپروفسور محمد برزویی مطب خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پروفسور محمد برزویی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پروفسور محمد برزویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پروفسور محمد برزویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پروفسور محمد برزویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پروفسور محمد برزویی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پروفسور محمد برزویی چه زمانی است؟
دکتر پروفسور محمد برزویی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پروفسور محمد برزویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پروفسور محمد برزویی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر پروفسور محمد برزویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پروفسور محمد برزویی 5 از 5 است.

درباره دکتر پروفسور محمد برزوییدکترپروفسور محمد برزویی dr mohammad borzoei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر پروفسور محمد برزویی در شیراز، مطب خیابان اردیبهشت، روبه روی بیمارستان شفا، جنب خشکبار خندان، ساختمان حکیم، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پروفسور محمد برزویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132359922 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پروفسور محمد برزویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پروفسور محمد برزویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پروفسور محمد برزویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پروفسور محمد برزویی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پروفسور محمد برزویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.