روزبه پهلوان

روزبه پهلوان

تخصص جراحی دهان، فک و صورت

پزشک دندانپزشک

ایمپلنتولوژیست/ جراحی پلاستیک بینی
تهران

کد نظام پزشکی

112269

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی دهان، فک و صورت
  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، حد فاصل شادیانه و پسیان،پلاک ۴۸،ساختمان کوروش،واحد ۱ شمالی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران روزبه پهلوان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از روزبه پهلوانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت روزبه پهلوان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روزبه پهلوان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد روزبه پهلوان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت روزبه پهلوان چقدر است؟
هزینه ویزیت روزبه پهلوان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل روزبه پهلوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب روزبه پهلوان کجا است؟
دکتر روزبه پهلوان 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل روزبه پهلوان را ببینید.
+
آیا روزبه پهلوان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روزبه پهلوان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
روزبه پهلوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روزبه پهلوان متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد روزبه پهلوان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر روزبه پهلوان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل روزبه پهلوان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از روزبه پهلوان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به روزبه پهلوان رای داده‌اند. میانگین امتیازی روزبه پهلوان 0 از 5 است.

درباره روزبه پهلواندکتر روزبه پهلوان dr rozbeh pahlavan از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب روزبه پهلوان در تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، حد فاصل شادیانه و پسیان،پلاک ۴۸،ساختمان کوروش،واحد ۱ شمالی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب روزبه پهلوان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09120584070-02122664734-02122665982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام روزبه پهلوان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی روزبه پهلوان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط روزبه پهلوان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از روزبه پهلوان متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد روزبه پهلوان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.