گلناز روحانی نیا

گلناز روحانی نیا

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
اصفهان

درباره‌ی پزشک

مشاوره و تشخیص اختلالات اضطرابی و افسردگی و نوسانات خلقی، مشاوره فردی

نوروتراپیست و درمان اختلالات بیش فعالی، کمبود توجه و تمرکز، وسواس، اضطراب، افسردگی کودکان و بزرگسالان

کد نظام پزشکی

28803

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات کلینیک رها

آدرس:

اصفهان، چهارباغ بالا، کوچه 37، ساختمان جم، طبقه پنجم، واحد 10

تلفن:03136636684

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران گلناز روحانی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک رها

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با گلناز روحانی نیا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

گلناز روحانی نیا
گلناز روحانی نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت گلناز روحانی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلناز روحانی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد گلناز روحانی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت گلناز روحانی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت گلناز روحانی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل گلناز روحانی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب گلناز روحانی نیا کجا است؟
دکترگلناز روحانی نیا کلینیک رها مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب گلناز روحانی نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا گلناز روحانی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلناز روحانی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
گلناز روحانی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلناز روحانی نیا متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد گلناز روحانی نیا چه زمانی است؟
دکتر گلناز روحانی نیا از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل گلناز روحانی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از گلناز روحانی نیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به گلناز روحانی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی گلناز روحانی نیا 0 از 5 است.

درباره گلناز روحانی نیادکترگلناز روحانی نیا golnaz rouhani niya از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب گلناز روحانی نیا در اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی ، هفت دست شرقی،بن بست شماره 1، پلاک 203 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب گلناز روحانی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136636356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام گلناز روحانی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی گلناز روحانی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط گلناز روحانی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از گلناز روحانی نیا متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد گلناز روحانی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.