دکتر بابک الیاسی

دکتر بابک الیاسی

تخصص کودکان و نوزادان

تربت جام

کد نظام پزشکی

107231

درباره‌پزشک

بورد تخصصی ناسیونال از دانشگاه تهران

عضو انجمن آکادمی اطفال آمریکا

غربالگری بیماری‌های قلبی کودکان با دستگاه داپلر فونولایزر به راحتی و در زمان کم و با هزینه اندک انجام می‌شود

داپلر فونولایزر : بسیاری از بیماری‌های قلبی در سال‌های ابتدایی رشد کودک ممکن است در معاینات معمول تشخیص داده نشود و مثلا  

طی بیماری تبدار یا زایمان خود را نشان دهد. داپلر فونولایزر دستگاهی به نسبت ساده به این امر کمک می‌کند.

گروه تلگرام پرسش و پاسخ در ایام کرونا : chatwithped

آدرس اینستاگرام : Kids.blogger2020 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب المهدی

آدرس:

تربت جام، المهدی، بین المهدی 2 و میدان مرکزی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 2

تلفن:05152527886

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک الیاسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بابک الیاسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب المهدی
تربت جام - تربت جام، المهدی، بین المهدی 2 و میدان مرکزی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک الیاسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک الیاسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک الیاسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک الیاسی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک الیاسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک الیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک الیاسی کجا است؟
دکتر بابک الیاسی 1 مطب در مطب المهدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بابک الیاسی را ببینید.
+
آیا دکتر بابک الیاسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک الیاسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک الیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک الیاسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک الیاسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بابک الیاسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک الیاسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک الیاسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بابک الیاسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک الیاسی 0 از 5 است.
درباره دکتر بابک الیاسی


دکتر بابک الیاسی dr babak eliasi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تربت جام هستند. مطب دکتر بابک الیاسی در تربت جام، المهدی، بین المهدی 2 و میدان مرکزی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک الیاسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05152527886 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک الیاسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک الیاسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک الیاسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک الیاسی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک الیاسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.