دکتر محمدرضا آریانی

دکتر محمدرضا آریانی

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

تهران
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

62426

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی
 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، ابتدای کوچه فجر، ساختمان پزشکان سپید ۸۸، طبقه همکف، واحد۳

تلفن:02188835020

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا آریانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا آریانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مطهری
دکتر محمدرضا آریانی
دکتر محمدرضا آریانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا آریانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا آریانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا آریانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا آریانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا آریانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا آریانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا آریانی کجا است؟
دکترمحمدرضا آریانی مطب خیابان مطهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا آریانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا آریانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا آریانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا آریانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا آریانی متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا آریانی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا آریانی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا آریانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا آریانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدرضا آریانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا آریانی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا آریانیدکترمحمدرضا آریانی dr mohammad reza ariani از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا آریانی در تهران، خیابان مطهری، ابتدای کوچه فجر، ساختمان پزشکان سپید ۸۸، طبقه همکف، واحد۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا آریانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188835020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا آریانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا آریانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا آریانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا آریانی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا آریانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.